UMUT OĞUZ

 

02.07.1977 Ankara olan Umut Oğuz, ilk, orta ve lise eğitimini İzmir'de tamamlamıştır. Daha sonra Anadolu Üniversitesi'nin Turizm Otelcilik bölümü ve Marmara Üniversitesi'nin Spor Akademisi bölümünü bitirmiştir.  1999 yılında tiyatro oyunculuğuna başlamış ve birçok tiyatroda rol almıştır. 2008 yılında Adanalı televizyon dizisinde Fiko karakterini canlandırmasıyla tanınmış olan Umut Oğuz; Boynu Bükükler, Papatyam, Emret Komutanım gibi pek çok tv dizisinde rol almıştır.

 

 

En son Kertenkele dizisi ile ekrana gelen Umut Oğuz’un, Koğuş Akademisi, Bana Bir Soygun Yaz, Süpertürk başta olmak üzere yer aldığı sinema filmleri de söz konusudur. Kurumsalhane adını verdiği grubu ile kurumlara özellikle lansmanlar, bayi toplantıları ve yıllık şirket organizasyonlarına yönelik tematik gösteriler hazırlayan ve sunan Umut Oğuz, DB Positive bünyesinde “İlham Veren Konuşmalar” konsepti ile stand up tadında söyleşiler ile yer almaktadır.

 

 

İLHAM VEREN KONUŞMALAR

İlham Veren Konuşmalar bir DB POSITIVE YARATICI ÇÖZÜMLER VE PROJE YÖNETİMİ LTD ŞTİ girişimidir. Sağlık sorunları ve her türlü beklenmeyen gelişmelerden doğacak konuşmacı, seans, saat ve yer değişikliği hakkı saklı tutulmuştur. Konferanslar ile ilgili yapılacak her türlü değişiklik e-mail yoluyla katılımcılara duyrulacaktır.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

DB POSITIVE  YARATICI

ÇÖZÜMLER VE PROJE YÖNETİMİ

Esentepe Mahallesi

İrfan Baştuğ Paşa Caddesi

No:8, D:2, Gayrettepe - İstanbul

Tel:0212 288 03 92

Faks: 0212 288 03 98

www.dbpositive.com

info@dbpositive.com

ivk@dbpositive.com

 

BİZİ TAKİP EDİN

KONSEPT SAHİBİ