ÖZKAN İRMAN

 

Kendi markasını yaratma hayaliyle 1994 yılında Minteks’i kuran ve dünyanın birçok noktasında tüketicisi ile buluşturan Özkan İrman, Bursa ile birlikte büyürken gözünün gördüğü, yüreğinin hissettiğini de kayıt etmeye devam etti. Bursa ile birlikte büyüyen Özkan İrman başarılı işadamı profilinin yanında ayrıca son 3 yılda 11 kitaba imzasını attı.  “Mezeci Çırağı-Pirinç Hanı”, “Ortak Hadi Gel Batalım”, “Ya Patron Duyarsa-We are going to Finland”, “Sizin Çentiğiniz Var mı?”, “Kafamın Tasını Attıran Şeyler”,  “Gül Ağacı, Gül Beni”, “Sosyal Medya Cinayetleri”,  “Mor Yazma’m”, “SİN-Abdülrahim  Andejani-Kabe’nin Komşusu”, “Ser” ve “Yamyam Avcısı adı altında  11 kitabı bulunmaktadır. Son kitabı “Serçelere Bölünmüş Pencerem” , “Anıbaşında ve Yanıbaşında Yazılan Mektuplar”  ile “Cici” kitaplarının hazırlıklarını sürdürürken, deneyimlerini blogunda ve çeşitli süreli yayınlarda kaleme almaya devam etmektedir.

(www.ozkanirman.com)

 

İrman ayrıca yapımcı olarak Pirinç Han'ın hikâyesini  'Mezeci Çırağı' adlı film ile beyaz perdeye aktarırken, 14 Nisan 2017’de vizyona giren film Özkan İrman’ın sanata yaptığı yatırım nedeniyle iş dünyasında da ilgi gördü. (www.mezeciciragi.com.tr) Özkan İrman, “Her şey bilmekle başlar” yaşam felsefesiyle yazmaya ve paylaşmaya devam ediyor.

 

İLHAM VEREN KONUŞMALAR

İlham Veren Konuşmalar bir DB POSITIVE YARATICI ÇÖZÜMLER VE PROJE YÖNETİMİ LTD ŞTİ girişimidir. Sağlık sorunları ve her türlü beklenmeyen gelişmelerden doğacak konuşmacı, seans, saat ve yer değişikliği hakkı saklı tutulmuştur. Konferanslar ile ilgili yapılacak her türlü değişiklik e-mail yoluyla katılımcılara duyrulacaktır.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

DB POSITIVE  YARATICI

ÇÖZÜMLER VE PROJE YÖNETİMİ

Esentepe Mahallesi

İrfan Baştuğ Paşa Caddesi

No:8, D:2, Gayrettepe - İstanbul

Tel:0212 288 03 92

Faks: 0212 288 03 98

www.dbpositive.com

info@dbpositive.com

ivk@dbpositive.com

 

BİZİ TAKİP EDİN

KONSEPT SAHİBİ