KAAN SEKBAN

 

1983 doğumlu Kaan Sekban, 1994-1997 yılları arasında profesyonel çocuk tiyatrosu oyunculuğu yaptıktan sonra liseyi Arnavutköy Korkmaz Yiğit Lisesi’nde okumuş, üniversitede ise puanının yettiği yere girerek Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. Son sınıfta girdiği Garanti Bankası Çağrı Merkezi’nde yedi ay çalıştıktan sonra Fulya şubesinde kobi bankacılığı müşteri temsilciliği yapmış, 2008 yılında ise kobi pazarlama departmanında stratejik planlama yetkilisi olarak görev almıştır. 2010 yılından itibaren satış koordinasyon yönetmenliği görevine getirilen Sekban 2015 yılına kadar görevini sürdürmüş, 500’e yakın şube ziyareti yapmış, pek çok coğrafi bölgeden sorumlu olarak çalışmıştır.

 

2012 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışında pek çok oyunculuk ve kişisel gelişim eğitimine katılmıştır. İstanbul Film Akademi, Craft Atölye, Actedcıty Oyunculuk Stüdyosu, Los Angeles Ny Fılm Akademi ve Amerikan Drama Sanatları Akademisi New York gibi kurumlarda kamera önü oyunculuk, müzikal oyunculuğu gibi alanlarda workshoplarda bulunmuştur. Son katıldığı müzikal eğitiminden sonra Garanti Bankası’ndaki on yıllık görevinden istifa ederek. Erler Film’in sahneleyeceği İstanbulname müzikalinin seçmelerinde 200 kadar oyuncu arasından seçilerek Maslak TIM Center’da sahnelenen ve Nükhet Duru, Pelin Akıl, Caner Cindoruk, Melda Gür, Cezmi Baskın gibi isimlerin yer aldığı aynı adlı müzikalde rol almıştır. 2016 mart ayında mutlu çalışmanın ve mutluluğa terfi etmenin yollarını herkesle paylaşmak üzere Happy Offıce workshop platformunu kurmuştur. Kurulduğu günden bu yana çalışma hayatının kurumsal ve bireysel aktörlerine farkındalık konusunda danışmanlık veren Kaan Sekban, oyunculuk faaliyetlerine yeni projelerle devam etmektedir.

 

İLHAM VEREN KONUŞMALAR

İlham Veren Konuşmalar bir DB POSITIVE YARATICI ÇÖZÜMLER VE PROJE YÖNETİMİ LTD ŞTİ girişimidir. Sağlık sorunları ve her türlü beklenmeyen gelişmelerden doğacak konuşmacı, seans, saat ve yer değişikliği hakkı saklı tutulmuştur. Konferanslar ile ilgili yapılacak her türlü değişiklik e-mail yoluyla katılımcılara duyrulacaktır.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

DB POSITIVE  YARATICI

ÇÖZÜMLER VE PROJE YÖNETİMİ

Esentepe Mahallesi

İrfan Baştuğ Paşa Caddesi

No:8, D:2, Gayrettepe - İstanbul

Tel:0212 288 03 92

Faks: 0212 288 03 98

www.dbpositive.com

info@dbpositive.com

ivk@dbpositive.com

 

BİZİ TAKİP EDİN

KONSEPT SAHİBİ