EVREN ÇOLAK

İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan  sonra üniversite eğitimi için Kıbrıs’a gitti. Doğu Akdeniz Üniversitesi İç Mimarlık ve Tasarım bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinden sonra gittiği Birleşik Krallıkta, Galler Üniversitesinde düzenlenen ( University of Wales ) bilişsel davranış ve psikoloji alanında çeşitli sertifika programlarına ve workshoplara katıldı.Bu eğitimlerini, özel bir davranış enstitüsünde farklı disiplinlerde aldığı (Beden dili, insan davranışı, iletişim, ilişki kurma, bilişsel düşünce, algı vb.) çalışmalar ile destekledi.

 

Başta Londra olmak üzere tüm Birleşik Krallıkta bulunan firmaların çalışanlarından yöneticilerine, restoran işletmecilerine, ürünlerini doğru pazarlara ulaştırmak isteyen yerel çiftçilerden, farklı ülkelerle ticaret yapmayı amaçlayan iş adamlarına, eğlence sektörü görevlilerinden, her gün insanlarla iletişim içinde olan kamu personeline kadar birçok kişiye eğitim verdi. Aldığı eğitimleri hayata geçirdiği çalışmaları kapsamında çeşitli televizyon programlarına imza attı. Bu kapsamda BBC ve TRT ile çalışmalar gerçekleştirdi. Evren Çolak; Türkiye'de ilk olarak uygulanan Algı ve Algı Yönetimi, Güvenli Duruş ve Davranış eğitimlerinin ve 'İçinde Mutluluk var' paylaşımının  yaratıcısıdır. Ayrıca kişisel gelişim ve beceri geliştirme eğitimleri vermektedir.

 

İLHAM VEREN KONUŞMALAR

İlham Veren Konuşmalar bir DB POSITIVE YARATICI ÇÖZÜMLER VE PROJE YÖNETİMİ LTD ŞTİ girişimidir. Sağlık sorunları ve her türlü beklenmeyen gelişmelerden doğacak konuşmacı, seans, saat ve yer değişikliği hakkı saklı tutulmuştur. Konferanslar ile ilgili yapılacak her türlü değişiklik e-mail yoluyla katılımcılara duyrulacaktır.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

DB POSITIVE  YARATICI

ÇÖZÜMLER VE PROJE YÖNETİMİ

Esentepe Mahallesi

İrfan Baştuğ Paşa Caddesi

No:8, D:2, Gayrettepe - İstanbul

Tel:0212 288 03 92

Faks: 0212 288 03 98

www.dbpositive.com

info@dbpositive.com

ivk@dbpositive.com

 

BİZİ TAKİP EDİN

KONSEPT SAHİBİ